...

Dowozimy materace do naszych klientów!

Dowóz

W związku ze swoim dynamicznym rozwojem firma ANHEL posiada już wielu stałych i jednocześnie wciąż przybywających nowych klientów na terenie całego województwa podlaskiego. Z uzyskiwanych bezpośrednio informacji zwrotnych od osób, które korzystają z Naszych materacy wynika, że są one bardzo zadowolone z ich jakości i funkcjonalności w trakcie użytkowania, w przeciągu wielu lat, tych produktów. Nasza firma oferuje wszystkim mieszkańcom miasta Białegostoku dowóz wybranych i zakupionych u Nas materacy gratis wprost do domu pod wskazany adres. Już wiele osób skorzystało z tej dodatkowej, polecanej przez Nas usługi, dzięki której klienci nie muszą martwić się o transport nieraz dużych rozmiarów materacy.

DOSTARCZAMY MATERACE NASZYM KLIENTOM NA TERENIE BIAŁEGOSTOKU, JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKIM NA OBSZARZE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO, W SZCZEGÓLNOŚCI DO TAKICH MIEJSCOWOŚCI JAK:

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do siedziby sklepu i hurtowni firmy ANHEL Materace, aby wybrać odpowiedni materac dla siebie.