Dowóz

Dowozimy materace do naszych klientów!


W związku ze swoim dynamicznym rozwojem firma ANHEL posiada już wielu stałych i jednocześnie wciąż przybywających nowych klientów na terenie całego województwa podlaskiego. Z uzyskiwanych bezpośrednio informacji zwrotnych od osób, które korzystają z Naszych materacy wynika, że są one bardzo zadowolone z ich jakości i funkcjonalności w trakcie użytkowania, w przeciągu wielu lat, tych produktów. Nasza firma oferuje wszystkim mieszkańcom miasta Białegostoku dowóz wybranych i zakupionych u Nas materacy gratis wprost do domu pod wskazany adres. Już wiele osób skorzystało z tej dodatkowej, polecanej przez Nas usługi, dzięki której klienci nie muszą martwić się o transport nieraz dużych rozmiarów materacy.

Dostarczamy materace naszym klientom na terenie Białegostoku, jak również wszystkim na obszarze całego województwa podlaskiego, w szczególności do takich miejscowości jak:
 
 


Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do siedziby sklepu i hurtowni firmy ANHEL Materace, aby wybrać odpowiedni materac dla siebie.