Materace

Wybierz materac dla siebie!


Wybierz materac
Dowiedz się więcej
Antyalergiczny  /   Bawełna  /   Bonellowy  /   Kieszeniowy  /   Kokos  /   Końskie włosie  /   Lateks  /   Lato / Zima  /   Miękkie  /   Ortopedyczne  /   Twarde
 
Kamelia
Oliwia Lux
Oliwia
Eros
Dalia
Poezja
Kokos – Lateks
Kokos Dwustronny Twardy
Kokos Dwustronny
Kokos Jednostronny
Lilia
Memory

MATERACE DO SPANIA

Materace wyprodukowane przez Firmę Anhel to zdecydowanie dobra jakość za bardzo rozsądną cenę. Są one bardzo praktyczne i wygodne, zapewniają komfortowy, bezpieczny i spokojny sen nawet osobom cierpiącym na różne dolegliwości kręgosłupa. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i preferencjami. Wystarczy wiedzieć tylko, czego potrzebujemy i co tak naprawdę jest nam potrzebne, aby spokojnie przespać całą noc, bez zbędnego przewracania się z boku na bok.

TANIE I WYGODNE MATERACE W BIAŁYMSTOKU

Firma Anhel oferuje różne typy materacy. Główne z nich to materace: bonellowe, lateksowe, ortopedyczne, miękkie, twarde, dwustronne typu lato-zima, kokosowe, antyalergiczne, bawełniane, kieszeniowe czy też te z końskiego włosia. Można zamówić dowolny rozmiar wybranego przez siebie rodzaju materaca. Wykonujemy je także również specjalnie do łóżeczek dziecięcych. Dodatkową usługą, jaką wprowadziła Firma Anhel wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom wielu klientów, jest renowacja starych i zużytych już materacy. Gdy obecnie nie możemy pozwolić sobie na zakup nowego materaca, śmiało możemy wtedy skorzystać z tej opcji i cieszyć się wraz ze swoimi bliskimi wygodnym podłożem do wypoczynku nocnego bądź też dziennego.

REGENERACJA I DOWÓZ MATERACA

Nasi pracownicy chętnie doradzą odpowiedni wybór materaca. Wskażą zalety i walory poszczególnych stopni ich grubości, wypełnienia, długości użytkowania, najlepszych sposobów dbania o to, aby jak najdłużej zachować wysoką higienę materaca. Wszystkie nurtujące naszych klientów pytania można nam zadawać osobiście w siedzibie Firmy lub też telefonicznie albo za pomocą naszej strony internetowej poprzez pocztę elektroniczną, którą udostępniamy osobom zainteresowanym.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do oglądania materacy zarówno osobiście, jak i wirtualnie. Zadowolony klient jest naszym priorytetem i jedną z głównych strategii rozwojowych Anhelu. Już wielu nam zaufało. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby utrzymać wysoki poziom funkcjonowania Firmy oraz do tego, aby jakość naszych produktów była stale jak najlepsza.