Co jest według nas najpiękniejszego w ludziach oprócz tego, że potrafią kochać, obdarzać dobrem, że są obok, gdy ich potrzebujemy, uśmiechają się, pomagają? Lista powodów jest długa, ale na bardzo wysokiej pozycji jest jedno – różnorodność.
Cudowne w ludziach jest to, że są różni. DNA, które nigdy się nie powtórzyło, obdarowuje nas niezwykłymi cechami. Kolor włosów, oczu, rysy twarzy, typ sylwetki to cechy czysto fizyczne. Nie sposób wymienić przymiotów duchowych, cech osobowości.

W ANHEL-u pamiętamy o tej różnorodności. Dlatego zawsze zapraszamy do nas, bo chcemy poznać naszych klientów, którzy chcą zakupić materac. Poznajemy ich preferencje, proponujemy niestandardowe rozwiązania.

Dziś chcemy zająć się tematem materacy dla osób z wyższą waga ciała. Standardowo polecane są wtedy materace twarde – jednostronny kokos, dwustronny kokos. Producenci kierują się przy tym żywotnością materaca. Płyty z włókna kokosowego usztywniają całą konstrukcję i przez to służy dłużej niż w przypadku materacy średnich lub miękkich.
Wiemy, że nie każdy lubi twarde materace, co więcej, nie każdemu służy spanie na nich. Osoby, które mają kłopoty z kręgosłupem, a lubią spać na boku, powinny korzystać z miększego podłoża.
Jednym z bardzo dobrych rozwiązań jest materac memory. Pianka termoelastyczna dopasowuje się pod wpływem ciepła do kształtu ciała i spanie na boku jest zdrowe i przyjemne. Jednak ten typ jest bardzo miękki. Co z trwałością?
Jedną z opcji wzmocnienia konstrukcji jest dodanie z jednej strony płyty z włókna kokosowego. Materac stanie się wtedy delikatnie twardszy, co będzie niewiele odczuwalne, a nie wpłynie na właściwości pianki, jednak znacząco przedłuży to jego żywotność.

Wszyscy jesteśmy piękni i wyjątkowi, dlatego zasługujemy na wyjątkowe rzeczy, a przede wszystkim doskonały materac do spania.