...

Wymiary

Materac 100x200 cm dla dwóch osób

Tani materac o wymiarach 100x200 cm

W tej kategorii wymiarowej proponujemy materace Memory, Kokos dwustronny twardy, Poezja Lilia, Oliwia. Memory charakteryzuje się doskonałym dopasowaniem do ludzkiego ciała. Użyta do jego produkcji pianka termoelastyczna to wynik poszukiwań nowych technologii ułatwiających życie kosmonautom. Wyrób ten szybko przedostał się do szerszego zastosowania i wykorzystywany jest także przy produkcji materacy, które cieszą się wśród użytkowników bardzo dobrą opinią.

Materace 100x200 dla dwóch osób

Nasz materac Memory posiada w środku sprężyny kieszeniowe. Każda z nich, umieszczona w oddzielnej torebce, nie ma interakcji z innymi sprężynami pracując samodzielnie, dzięki czemu każda ugina się pod danym fragmentem ciała i wpływa dodatnio na dopasowanie. Jedna ze stron posiada warstwę złożoną z wełny owczej, która posiada bardzo dobre właściwości zatrzymujące ciepło a jednocześnie dobrze wchłaniającą wilgoć. Materac ten jest miękki.

Klientom lubiącym twardsze powierzchnie mamy do zaoferowania materac Kokos-Lateks na sprężynach bonellowych. Bardzo dobrej jakości drut, z którego wykonane są sprężyny gwarantuje komfortowe użycie przez długi czas bez ryzyka odkształcania. Na jednej ze stron jest mata kokosowa lateksowana 1300g/m2, natomiast na obu jest filc. Wszystko to jest umieszczone w pikowanym na owacie pokrowcu.