...

Wymiary

Materace na dowolny wymiar

Materace na zamówienie i każdy wymiar

Nie każdego zadowala standard. Przestronne wnętrza domów i mieszkań dają szerokie pole do popisu również w kwestii wielkości łóżek, a niestandardowe ich rozmiary, stały się obecnie również dość modne. Klienci lubiący nieszablonowe rozwiązania mogą zamówić u nas materac na wymiar. Mamy ten komfort, że jako producenci możemy sprostać wszelkim gustom i potrzebom w kwestii materaców.

Materace o wymiarze 220x160 cm, 220x180 cm i 240x200 cm

Długość większa niż 200 cm nie stanowi dla nas problemu. Rozmiary 220×160 i 220×180 zachowują standardową szerokość podwójnego łóżka. Są świetnym rozwiązaniem dla ludzi wysokich. Nie muszą już przybierać nienaturalnych pozycji, które nie tylko są niewygodne, nie pozwalają dobrze wypocząć, ale grożą też wadami postawy i zwyrodnieniami.

Usługi stolarskie oferują inne rozmiary łóżek niż sklepowe standardy, stąd klienci mogą skorzystać z nich i nie martwić się, czy znajdą odpowiedni materac, ponieważ jesteśmy w stanie sprostać takim wymiarom jak 220×200, 220×220, 240×200, 240×220 i 240×240.

Możemy pójść dalej i zaproponować jeszcze więcej. Przy zachowaniu niezmiennej, wysokiej jakości materiałów i wykonania, wyprodukujemy również rozmiary 260×200, 260×220 i 260×240. Każdą, wymienioną wyżej wielkość stworzymy z wybranych przez klienta komponentów. Do wyboru mamy: maty kokosowe, włosie końskie, bawełnę, wełnę owczą, lateks, sprężyny bonellowe, sprężyny kieszeniowe, sprężyny 7stref i wykonany z wysokiej jakości tkaniny, pikowany na owacie pokrowiec.

Materace o wymiarach 180x90 cm

Sprostamy nie tylko wielkim wymiarom. Część łóżek dziecięco-młodzieżowych (np. niektóre piętrowe) posiadają wewnętrzny rozmiar 180×90 cm. rodzice, chcąc wymienić z różnych względów materac mają nie lada problem, bo najkrótsza, standardowa długość wynosi 200 cm. Dajemy im możliwość stworzenia z wyżej wspomnianych materiałów materaca na miarę i potrzeby ich pociech. Dzięki temu, klienci mogą zamówić u nas wykonanie materaca ortopedycznego lub antyalergicznego z włókna kokosowego powlekanego lateksem.
Nie trzeba już martwić się niestandardowymi wymiarami. Mając wieloletnie doświadczenie w produkcji materacy, doradzimy wybór materiałów, wycenimy, wykonamy i dowieziemy za darmo na terenie miasta. Należy tylko zmierzyć wewnętrzny wymiar łóżka i przyjechać, a my zajmiemy się resztą.