Wymiary

Materac 80x200 cm do wąskiego łóżka

Materace o wymiarach 80x200 cm

Najmniejszy, standardowy wymiar. Wykorzystywany głównie w łóżkach dla dzieci i młodzieży jest dość popularny na rynku mebli do spania. Dbając o potrzeby najmłodszych, dedykujemy im wszystkie rodzaje materaców. Szeroki wybór daje bardzo duże możliwości optymalnego dopasowania do indywidualnych potrzeb. Pamiętając o zdrowiu, a przede wszystkim młodych kręgosłupach, wytwarzamy materace ortopedyczne dające dobre oparcie w czasie snu, efektywny wypoczynek i pomagające w utrzymaniu prawidłowej postawy. W zależności od upodobań, są dostępne różne typy twardości a prym wiedzie tu włókno kokosowe – z pięciu typów takich materacy, cztery z nich są z matami z tego włókna.

Tanie materace 80x200 cm

Rozmiar 80/200 obfituje również w cenione przy dzieciach materace antyalergiczne. Wykonywane najczęściej na zamówienie, dzięki czemu każdy klient może wybrać odpowiednie komponenty. Standardowo wykonujemy 8 rodzajów takich materacy – Kamelia, Kokos dwustronny twardy, Eros, Kokos jednostronny, Poezja, Lilia, Kokos dwustronny i Kokos-Lateks.

Materace 80×200 podzielone są na różne kategorie, według cech charakterystycznych, miekkości/twardości lub użytego komponentu. Materace z końskim włosiem, bonellowe, lateksowe lub z wełną owczą to niektóre z nich, ułatwiające Państwu wybór.